Wybrany wątek opinii
Całość inwestycji to 26 mln, różnicę spółka musi dołożyć z własnego budżetu. Czyli 10 mln, czyli z podwyżki za wodę. To jest oczywiste.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@Pyskata Iwona . - Skąd wiesz, że nie mają odłożone? Nie zapytasz, ale już wiesz najlepiej. DO GARÓW!!!
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@KapitanSzyderca - Ta odłożone - miejskie spółki one tylko potrafią brać, czy słyszał ktoś by EPEC przez ostatnie trzydzieści lat obniżył ceny ciepła? - nie... I nie usłyszy, bo oni tylko gadają, że obnižą, one mają tak odłożone jak Twoja Olimpia, niby grają I niby im płacą, tylko jak co do czego to kasy nima. Bo kasę robią I lody kręcą nie ci co grają, ale ci co im mówią kiedy mają grać, Kim mają grać I czy w ogóle grać by wygrać. Kasa nie lubi skutecznych działań by zrobić natychmiast retencję, albo wygrać mecz, bo ona się później nie zgadza. Kasa w przeciwieństwie do wody płynie w odwrotnym kierunku... z dołu do góry, dlatego tam na dole zawsze jej brakuje... a u góry - tam sami swoi ona tam jest i drenaż tam nie jest potrzebny.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Kpw.. - Epec dosłownie w ubiegłym roku obniżył ceny i to sporo. Po co kłamać?
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Kpw.. - Jaka "moja Olimpia"? Od wszelkich kopaczy to ja jak najdalej z dala!
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@KapitanSzyderca - A to dobrze - jak nie Twoja, to trzymaj się chłopie jak najdalej od tych kopaczy, bo to teraz WSTYD nie klub, właściwie to oni już nie kopią - teraz grają przy zielonym stoliku tam teraz wkroczyła szara eminencja, I teraz ona robi punkty dla całego miasta, może teraz EPEC, MPBK I jeszcze Miejska Sortownia odnotują sukces?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1