UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bym bardzo chciał zobaczyć te budowanie szkół, bo o ile kojarzę, przez ostatnie kilkadziesiąt lat miasto nie zbudowało żadnej szkoły XD Próchnik od ponad 20 lat jest włączony do miasta jak i Dąbrowa, a dzieciaki dalej wstają wcześnie rano i lecą na autobus żeby jechać do szkoły nad jar lub innej. Tak więc coś nie do końca jest tak jak mówisz.