UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie prezydencie czy nadal uważa Pan że trzeba konsultować w nieskończoność dokończenie ulicy Wschodniej? Już czas aby mieszkańcy doczekali się szczegółów kontynuacji i dokończenie tej ulicy w rzeczywistości. Nie ma już na co czekać. Po co badać natężenie ruchu na ulicy pozornej utwardzonej gdzie maja jeździć pojazdy uprzywilejowane drogą tymczasową przez ulicę Wschodnią? Mieszkańcy oczekują tak ważnej i potrzebnej inwestycji.