UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wykarczujcie Bażantarnie do zera. Zabetonujcie cały teren i postawcie bloki. I nie zapomnijcie wrzucić do mediów, jak ważna jest ekologia i zrównoważona gospodarka, a i oczywiście jak tu jest wspaniale i że to wszystko dla naszego dobra.


Anuluj