UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wykarczujcie Bażantarnie do zera. Zabetonujcie cały teren i postawcie bloki. I nie zapomnijcie wrzucić do mediów, jak ważna jest ekologia i zrównoważona gospodarka, a i oczywiście jak tu jest wspaniale i że to wszystko dla naszego dobra.