29
24.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
brzuszek burczy, bo się kurczy... ale arhadio do tego nie dopuszcza
(2026.03.25)
gdzie darmo kasiora, tam i peło się kręci... a niejaki T. w jakim charakterze tam był? wyżeracza kateringu???
(2026.03.25)

info

10  
  0
kolejne rozdanie niszczarek pieniedzy.
hrabia_George (2026.03.25)

info

5  
  0
co za różnica, mogli napisać buduj dziada
(2026.03.25)
@to_je_pomys - Dlaczego "byś"? Po prostu wstań i rób. Oczekują na tych co robią, a nie tylko "bywają" i zrzędzą.
entuzjasta (2026.03.25)
Każdy to wie. jak to ze startupami. Większość jest nieudana. Część jest zwykłym wyłudzaniem. Organizatorzy mają nadzieję, że chociaż jeden, dwa będzie funkcjonowało i się rozrośnie. No i dzięki temu, łatwo jest wykryć zwykłe zrzędzenie tych "którym się nie chce".
entuzjasta (2026.03.25)
Najważniejsze, że flagowym beneficjentem jest spółka składająca się z samych obywateli Białorusi robiących aplikacje do nauki jakich na pęczki wszędzie. Nie ma w tym nic innowacyjnego, ani technicznego. Poza tym Ci ludzie nawet nie są z Elbląga, tylko tu zarejestrowali spółkę. Zarówno EPT jak u UM robią z siebie pośmiewisko. Nawet nie liczę, że ten projekt zostanie dobrze rozliczony. Easy money dla wszystkich a szczególnie tych zza wschodu.
brak słów (2026.03.25)

info

8  
  0
@Jurij - "gwiazdor " śmiech na sali.....
anonimowy (2026.03.31)
@to_je_pomys - To zrób Na co jeszcze czekasz ? 😏
Lemur (2026.06.06)