UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
gdzie darmo kasiora, tam i peło się kręci... a niejaki T. w jakim charakterze tam był? wyżeracza kateringu???
gdzie darmo kasiora, tam i peło się kręci... a niejaki T. w jakim charakterze tam był? wyżeracza kateringu???