UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każdy to wie. jak to ze startupami. Większość jest nieudana. Część jest zwykłym wyłudzaniem. Organizatorzy mają nadzieję, że chociaż jeden, dwa będzie funkcjonowało i się rozrośnie. No i dzięki temu, łatwo jest wykryć zwykłe zrzędzenie tych "którym się nie chce".
entuzjasta