UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdy to wie. jak to ze startupami. Większość jest nieudana. Część jest zwykłym wyłudzaniem. Organizatorzy mają nadzieję, że chociaż jeden, dwa będzie funkcjonowało i się rozrośnie. No i dzięki temu, łatwo jest wykryć zwykłe zrzędzenie tych "którym się nie chce".

entuzjasta

Anuluj