Wybrany wątek opinii

Ja to bym zrobił startup pod nazwą "Elbląg - tym razem na poważnie" i rozbujał to miasto od nowa. Seniorską śmietankę pogonił do domu i zaczął naprawiać to miasto z potencjałem.
to_je_pomys (2026.03.24)
@to_je_pomys - Dlaczego "byś"? Po prostu wstań i rób. Oczekują na tych co robią, a nie tylko "bywają" i zrzędzą.
entuzjasta (2026.03.25)
@to_je_pomys - To zrób Na co jeszcze czekasz ? 😏
Lemur (2026.06.06)
Powrót do komentarzy