Wybrany wątek opinii
Ja to bym zrobił startup pod nazwą "Elbląg - tym razem na poważnie" i rozbujał to miasto od nowa. Seniorską śmietankę pogonił do domu i zaczął naprawiać to miasto z potencjałem.
Do moderacji
Odpowiedz
15
6
@to_je_pomys - Dlaczego "byś"? Po prostu wstań i rób. Oczekują na tych co robią, a nie tylko "bywają" i zrzędzą.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@to_je_pomys - To zrób
Na co jeszcze czekasz ?
😏
Do moderacji
Odpowiedz
0
0