UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najważniejsze, że flagowym beneficjentem jest spółka składająca się z samych obywateli Białorusi robiących aplikacje do nauki jakich na pęczki wszędzie. Nie ma w tym nic innowacyjnego, ani technicznego. Poza tym Ci ludzie nawet nie są z Elbląga, tylko tu zarejestrowali spółkę. Zarówno EPT jak u UM robią z siebie pośmiewisko. Nawet nie liczę, że ten projekt zostanie dobrze rozliczony. Easy money dla wszystkich a szczególnie tych zza wschodu.
brak słów