UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@to_je_pomys - Dlaczego "byś"? Po prostu wstań i rób. Oczekują na tych co robią, a nie tylko "bywają" i zrzędzą.
entuzjasta
@to_je_pomys - Dlaczego "byś"? Po prostu wstań i rób. Oczekują na tych co robią, a nie tylko "bywają" i zrzędzą.
entuzjasta