UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@to_je_pomys - Dlaczego "byś"? Po prostu wstań i rób. Oczekują na tych co robią, a nie tylko "bywają" i zrzędzą.

entuzjasta

Anuluj