29
24.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ostatnie 1,5 roku bezkarności i bezprawia panie jak brauny przyjdą to wszystkie złodzieje do więzienia trafią, czeba kraść i wiac.... Ale o co chodzi?
(2026.03.24)

info

5  
  1
uu na zdjęciu wielka przedsiębiorczość :) sjesty i ławeczki w parku :) (nie za swoje) uuu elblag stoi gospodarczo :)
(2026.03.24)

info

17  
  1
Tu trzeba zakładów pracy a nie udawanie, że coś się robi pożytecznego... Władze miasta nic nie kumają...
(2026.03.24)

info

18  
  1
@Jurij - A w czym świetny? Dla mnie to tukowy wazeliniarz i kiciarZ. Gdzie obiecana zielona fala? Kompletnie nic pożyteczne przez te 16 lat dla miasta nie zrobił. Wywieziono go nawet na taczce w kwietniu 2013 roku.
Jawamwojtaniewybierałem (2026.03.24)
kiedy ludzie na wsi będą mieli wodę z ujęć głębinowych i kanalizację z odprowadzeniem do oczyszczalni ścieków np. gmina pieniężno
(2026.03.24)

info

7  
  0
oni wszyscy co wiemy zrobili SOBIE DOBRZE nie jednostce, co jednostka moze miec z ich obietnic? ale sposbało się niektórym głsowanie, radny, potem (po)seł a potem ktoś tam, wszędzie dobrze jak nie trzeba się meczyć ale to ludzie wybieraja, jest system ktoś głosował bo naiwny hehe i dał prace komus a ktos potem lansuje sie i podpiski wielka mi praca, to moze kazdy robić ale trzeba wejsc w politykę i przytulic się do partyjki i potem odpowiadać za jej wyczyny, bo co z tego ze nie ty coś obiecałes ale reprezentujesz partię która jest dobra albo zła.... a ludzie naiwnie w demokrację wierzą haha i nadal głosują a oni się cieszą ci co mogą potem nic nei robić a zyc jak pany; )
(2026.03.24)

info

9  
  0
Generalnie mam identyczne spostrzeżenia! Mój komentarz miał upewnić mnie, że dobrze pojąłem treść artykułu... , wybaczcie. Czyli, że królik i jego ferajna dostaną 10 baniek za trzyletnie doradztwo na rzecz tzw. strupów. To ja poproszę za lat trzy rozpiskę, sukcesów listę osiągniętych, dzięki namaszczonemu doradztwu. Chociaż info czy/i/lub, któryż strup przeżył tą pomoc. Ha ha.
JaBa (2026.03.24)
#TotalitarnacenzuranaPOrtelu
gdzie ta normalność? (2026.03.24)

info

3  
  1
pełno piastku na chodnikach, ściekach rowerówych płd dąbk, trasa os shella do ogrodów wszedzie piach TONY PIACHU, jak plaża miejska to już wychodzi, rowerami nie idzie hamować, czy nikt nie posprząta tony piasku po zimie? nabrudzić to prosto ale posprząt to miasto nie umie?? Ma to leżeć do nastenej zimy? wstyd, brak gospodarnosci i logiki!
(2026.03.24)

info

10  
  0
@Jawamwojtaniewybierałem - towarzyszu polexit-wy nie na Wegrzech?-to wsród pisiorów takie modne
praszczur karoliny (2026.03.25)