UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kiedy ludzie na wsi będą mieli wodę z ujęć głębinowych i kanalizację z odprowadzeniem do oczyszczalni ścieków np. gmina pieniężno


Anuluj