UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
oni wszyscy co wiemy zrobili SOBIE DOBRZE nie jednostce, co jednostka moze miec z ich obietnic? ale sposbało się niektórym głsowanie, radny, potem (po)seł a potem ktoś tam, wszędzie dobrze jak nie trzeba się meczyć ale to ludzie wybieraja, jest system ktoś głosował bo naiwny hehe i dał prace komus a ktos potem lansuje sie i podpiski wielka mi praca, to moze kazdy robić ale trzeba wejsc w politykę i przytulic się do partyjki i potem odpowiadać za jej wyczyny, bo co z tego ze nie ty coś obiecałes ale reprezentujesz partię która jest dobra albo zła.... a ludzie naiwnie w demokrację wierzą haha i nadal głosują a oni się cieszą ci co mogą potem nic nei robić a zyc jak pany; )