UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ostatnie 1,5 roku bezkarności i bezprawia panie jak brauny przyjdą to wszystkie złodzieje do więzienia trafią, czeba kraść i wiac.... Ale o co chodzi?


Anuluj