UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ostatnie 1,5 roku bezkarności i bezprawia panie jak brauny przyjdą to wszystkie złodzieje do więzienia trafią, czeba kraść i wiac.... Ale o co chodzi?
Ostatnie 1,5 roku bezkarności i bezprawia panie jak brauny przyjdą to wszystkie złodzieje do więzienia trafią, czeba kraść i wiac.... Ale o co chodzi?