UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oni wszyscy co wiemy zrobili SOBIE DOBRZE nie jednostce, co jednostka moze miec z ich obietnic? ale sposbało się niektórym głsowanie, radny, potem (po)seł a potem ktoś tam, wszędzie dobrze jak nie trzeba się meczyć ale to ludzie wybieraja, jest system ktoś głosował bo naiwny hehe i dał prace komus a ktos potem lansuje sie i podpiski wielka mi praca, to moze kazdy robić ale trzeba wejsc w politykę i przytulic się do partyjki i potem odpowiadać za jej wyczyny, bo co z tego ze nie ty coś obiecałes ale reprezentujesz partię która jest dobra albo zła.... a ludzie naiwnie w demokrację wierzą haha i nadal głosują a oni się cieszą ci co mogą potem nic nei robić a zyc jak pany; )


Anuluj