UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu trzeba zakładów pracy a nie udawanie, że coś się robi pożytecznego... Władze miasta nic nie kumają...
Tu trzeba zakładów pracy a nie udawanie, że coś się robi pożytecznego... Władze miasta nic nie kumają...