UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja nie kupiłem mieeszkania w centrum ja mam na bnielanach z dala od tego hałasu miejskeigo i brzeczacych komarków na płk dąbka, policja niczego juz tutja nie pilnuje, wolę przedmieścia... spokój, nie ma dziecikaów, psów i przedszkoli, super


Anuluj