UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ja nie kupiłem mieeszkania w centrum ja mam na bnielanach z dala od tego hałasu miejskeigo i brzeczacych komarków na płk dąbka, policja niczego juz tutja nie pilnuje, wolę przedmieścia... spokój, nie ma dziecikaów, psów i przedszkoli, super