UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkacie w mieście tak dla przypomnienia. Kupiliście mieszkania w centrum Elbląga, ale innym już bronicie i wam się nie podoba, ze ktoś chce te krzakory pelne szczurów zagospodarować.

Mieszczanka

Anuluj