UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkacie w mieście tak dla przypomnienia. Kupiliście mieszkania w centrum Elbląga, ale innym już bronicie i wam się nie podoba, ze ktoś chce te krzakory pelne szczurów zagospodarować.
Mieszczanka
Mieszkacie w mieście tak dla przypomnienia. Kupiliście mieszkania w centrum Elbląga, ale innym już bronicie i wam się nie podoba, ze ktoś chce te krzakory pelne szczurów zagospodarować.
Mieszczanka