A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
cała podbudowa węzła sypie się po każdym deszczu, pomysł słuszny, ale wykonanie- jak i dróg- okropne!!!
Ja tam uważam, że to niezbyt dobry pomysł z tym węzłem. Są źle porozmieszczane znaki(za daleko) dopiero jak skręcisz to wiesz gdzie jedziesz. Czasem nie można się połapać którędy jechać, żeby gdziekolwiek dojechać, no a tak poza tym jak się jesdzie to można dostać zawrotu głowy bo robi się taaakkie wilkie kółko. Może i jest bezkoliyjne, ale ludzie mają naprawdę duży problem z orientacja, jak mają jechać, żeby wyjechać na odpowiednią trasę:)
Wiekszość elblążan ciekawi sprawa budowy nowego hipermarketu przy obwodnicy Elbląga.Oczywiście ja jestem w tej grupie ludzi która jest bardzo niezadowolona z takiej ilości molochów handlowych w naszym mieście.Przecież to najbardziej uderza w drobny handel,a przecież dzięki niemu ludzie jakoś godnie żyją.Taki hipermarket napewno nie da pracy tylu ludziom co drobny handel.Niech nasz obecny Prezydent miasta się nad tym zastanowi przed wydaniem decyzjii o budowie kolejnego MOLOHA w elblągu,ponieważ handlowcy wkońcu nie wytrzymają i będzie DYM.
Wiesz koles ja mam gdzies drobnych tulaczy-handelkowcow, ktorzy widuja ceny!! CHCEMY HIPERMARKETOW!!!
|No chyba jak bedziesz szedł do sklepu po fajki gazete i cos do jedzenia to nie bedxziesz lecial do hipermarketu
a ja tam pracowalem przy tym wezle i to jest jedna wielka fuszerka.sajet dal za malo utwardzaczy i ta droga bedzie siadac i pekac