UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wiekszość elblążan ciekawi sprawa budowy nowego hipermarketu przy obwodnicy Elbląga.Oczywiście ja jestem w tej grupie ludzi która jest bardzo niezadowolona z takiej ilości molochów handlowych w naszym mieście.Przecież to najbardziej uderza w drobny handel,a przecież dzięki niemu ludzie jakoś godnie żyją.Taki hipermarket napewno nie da pracy tylu ludziom co drobny handel.Niech nasz obecny Prezydent miasta się nad tym zastanowi przed wydaniem decyzjii o budowie kolejnego MOLOHA w elblągu,ponieważ handlowcy wkońcu nie wytrzymają i będzie DYM.

harry39