UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiesz koles ja mam gdzies drobnych tulaczy-handelkowcow, ktorzy widuja ceny!! CHCEMY HIPERMARKETOW!!!

zwykly_mieszkaniec_nie_kupczyk

Anuluj