UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja tam pracowalem przy tym wezle i to jest jedna wielka fuszerka.sajet dal za malo utwardzaczy i ta droga bedzie siadac i pekac

FDFD

Anuluj