UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ja tam pracowalem przy tym wezle i to jest jedna wielka fuszerka.sajet dal za malo utwardzaczy i ta droga bedzie siadac i pekac
FDFD
a ja tam pracowalem przy tym wezle i to jest jedna wielka fuszerka.sajet dal za malo utwardzaczy i ta droga bedzie siadac i pekac
FDFD