86
15.08.2005

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ciekawi mnie tylko po co jest zrobiony ten dziwny zawijas na końcu ulicy Druskiej?
elbląg (2006.02.01)

info

0  
  0
taki ładny herb Elbląga mamy na wężle . tylko czemu ktoś powisił go pod uszkodzonym wiaduktem i już zaczął rdzewieć. ja się wcale nie czepiam tylko za pół roku będzie trzeba go wymienić.
elka (2006.02.02)

info

0  
  0
Ja tam myśle że to całkiem dobry pomysł ale czy to jest "bezkolizyjne" to to nie wiem:-)
DurnyBuc (2006.02.13)

info

0  
  0
A poza tym to z gory wyglada jakoś fajniej niz z dołu tak jakos lepjej:-DDDDD
DurnyBuc (2006.02.13)

info

0  
  0
a propo. po 1 Jak powstanie Hipermarket na przeciwko nowej holandii to bedziecie mieli znowu na co narzekac!A ja chetnie poczytam i popuszcze ze smiechu!Po 2 Wydaje mnie sie, ze Elblag całkiem niezle by sobie poradzil inwestujac przede wszystkim w rozwoj turystyki, Czyli przede wszystkim promocja miasta za bogatą zagranicą, najprostszy sposob to zwykle reklamy prasowe w zwyklych zagranicznych gazetach lokalnych. Mysle, ze niektore fakty podzialaly by na klienta, no chociażby cena piwa w dobrym pubie 1,5 euro czy naszej wspanialej Wódeczki, Taki SLOGAN "NIEZLY TRIP ZA 1000 Euraczy Ostra jazda przez tydzien, spanko, alko, najpiekniejsze dziwczyny na Swiecie"trzeba jeszcze tylko siegnąć do korzeni historycznych i przywrcic do zycia pare skansenow, odremontowac hotele, dostawic do nich baseny sauny i infrastrukture i bedzie git. Hitem powinien byc KOPERNIK w pobliskim fromborku i dorobek kulturowy po niemcach jaki pozostal dookola, oczywiscie wykorzystac by mozna bylo historyczny malbork, bo to tylko 30 km. No a wracajac do tematu to dopoki nie bedzie porzadnego lotniska w elblagu to nikt tego piknego obiektu nie zobaczy w calej okazalosc, a z perspektywy poziomej to nie ma sie czym podniecac. Turysta z zachodu nawet by o tym nie pomyslal,przejezdzajac.
Samarytanin (2006.03.14)

info

0  
  0
Samarytanin? ktos Ty? czyżby Rafał?
(2006.04.06)

info

0  
  0
jadąc z elbląga na gdańsk po lewej stronie jadący z braniewa mogą liczyć że jezdnia się zapadnie jest ogromna wyrwa ziemi aż pod jezdnię kiedy remomt
wl (2006.04.06)

info

0  
  0
Kit. Elbląg to nie za przeproszeniem Los Angeles i nim nie będzie. Jeśli zdradza się swoją tożsamość, to zostaje się na lodzie. Nie jest się już ani sobą ani w pełni tym do czego się dążyło. Nasze miasto niestety podąża za najnędzniejszym modelem polityki transportowej czyli z dominacją czterech kółek w przestrzeni i ładowaniem kasy w kolejne jezdnie. W Stanach już wiedzą, że dwupasmówka różni się od sześciopasmówki tym, że na sześciopasmówce jest sześciopasmowy korek. Następne hipermarkety? Dziękujemy. Jedno miejsce pracy w h. to ok. 7 nowych bezrobotnych. Elbląg nie zaimponuje nikomu poważnemu hipermarketem przy autostradzie a to co było oryginalne jest niszczone. Dostosować Elbląg do miast ze światowej listy miast bez samochodów - te to przyciągają turystów, przestać niszczyć zieleń miejską, zadbać o rolnictwo ekologiczne i agroturystykę na Żuławach, reanimować i wypromować unikatową na skalę światową kolej Elbląg-Braniewo, odwalić się od lotniska z przedwojennymi tradycjami. Generalnie więcej myśleć zwłaszcza perspektywicznie, mniej jeździć samochdem. Swiat przez szybę to nie rzeczywistość a i mózg nie pracuje tak jak przy chodzeniu czy jeżdżeniu na rowerze.
obywatel (2006.04.09)

info

0  
  0
obywatelu LA tz kiedys bylo"elblagiem"
staHura (2006.04.24)

info

0  
  0
Ludzie dajcie już spokój, ten węzeł to naprawde wielka i potrzbna inwestycja. Elbląg to miasto które robi wiele fajnych rzeczy.
elblążanin 1 (2006.05.07)

info

0  
  0