UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

|No chyba jak bedziesz szedł do sklepu po fajki gazete i cos do jedzenia to nie bedxziesz lecial do hipermarketu

WIĘCEJ HIPARMARKETÓW

Anuluj