UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tam uważam, że to niezbyt dobry pomysł z tym węzłem. Są źle porozmieszczane znaki(za daleko) dopiero jak skręcisz to wiesz gdzie jedziesz. Czasem nie można się połapać którędy jechać, żeby gdziekolwiek dojechać, no a tak poza tym jak się jesdzie to można dostać zawrotu głowy bo robi się taaakkie wilkie kółko. Może i jest bezkoliyjne, ale ludzie mają naprawdę duży problem z orientacja, jak mają jechać, żeby wyjechać na odpowiednią trasę:)
eli