UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
cała podbudowa węzła sypie się po każdym deszczu, pomysł słuszny, ale wykonanie- jak i dróg- okropne!!!
oriana86
cała podbudowa węzła sypie się po każdym deszczu, pomysł słuszny, ale wykonanie- jak i dróg- okropne!!!
oriana86