19
11.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a może Żurawia? Płyty od 20 lat, a kasę od dewelopera za sprzedaż ziemi pod blok miasto wzięło, blok stoi a drogi nadal brak.
to już było (2026.03.11)
@to już było - a kogo obchodzi jakaś żurawia? 90% czytelników nie wie gdzie jest to za...
Mucha plujka (2026.03.11)
Jaka znowu "wyspa dzieląca" na Mierosławskiego? Na co to komu? Po co sztucznie zwężać jezdnię i zwiększać koszty? Czy łaskawie poszerzą saperów od Mierosławskiego w dół, gdzie 2 większe auta muszą się lusterkami ocierać chcąc się minąć, czy może zrobią znowu za wąska fuszerkę jak na 13 pułku, gdzie na łuku 2 większe auta mają problem żeby się minąć (zwłaszcza przy zalegających zaspach na poboczach/chodniku)?
Wfista z Lidzbarka (2026.03.11)

info

5  
  0
A kiedy remont Wieżowej ?!
Ręce opadają (2026.03.11)

info

0  
  2
Ani jednego, ani drugiego. Czasami woźny Turecki się pojawia.
(2026.03.11)
Mam nadzieję, że remont nie będzie się wiązał z wycinką kolejnych drzew. Czy coś na ten temat wiadomo?
(2026.03.12)

info

0  
  2
Może w końcu ktoś zainteresuje się naprawą ul Kolejowej !!!!Od ponad 70 lat leżą płyty tzw jumby które miały być tymczasowe do położenia drogi asfaltowej Ten "tymszas" chyba coś długo trwa!!!!
(2026.03.12)

info

0  
  1
Jak PO-ZSL i PZPR będą nadal rządzić w Polsce i Elblągu to nic się nie zmieni. Tylko kolesiostwo i syf widać.
(2026.03.17)
Za rudego wuja - nigdy
(2026.03.17)