Wybrany wątek opinii
😄😄😄i znowu korki nie można było tego zrobić równolegle z przebudową drogi 13 pułku i budowa ronda. Ja się pytam czy jest tu gospodarz czy tylko zarządca?
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
Kolejny specjalista od zarządzania swoją norą. Klepać głupoty każdy potrafi, zwłaszcza ci niedowartościowani i nic niemogący.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
Właśnie klepnąłeś specjalisto od ….
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Uderz w stół a winny się odezwie czyli to twoje niedopatrzenie
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Ani jednego, ani drugiego. Czasami woźny Turecki się pojawia.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0