Wybrany wątek opinii

😄😄😄i znowu korki nie można było tego zrobić równolegle z przebudową drogi 13 pułku i budowa ronda. Ja się pytam czy jest tu gospodarz czy tylko zarządca?
(2026.03.11)
Kolejny specjalista od zarządzania swoją norą. Klepać głupoty każdy potrafi, zwłaszcza ci niedowartościowani i nic niemogący.
(2026.03.11)
Właśnie klepnąłeś specjalisto od ….
(2026.03.11)
Uderz w stół a winny się odezwie czyli to twoje niedopatrzenie
Kiler (2026.03.11)
Ani jednego, ani drugiego. Czasami woźny Turecki się pojawia.
(2026.03.11)
Powrót do komentarzy