UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może w końcu ktoś zainteresuje się naprawą ul Kolejowej !!!!Od ponad 70 lat leżą płyty tzw jumby które miały być tymczasowe do położenia drogi asfaltowej Ten "tymszas" chyba coś długo trwa!!!!


Anuluj