UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może w końcu ktoś zainteresuje się naprawą ul Kolejowej !!!!Od ponad 70 lat leżą płyty tzw jumby które miały być tymczasowe do położenia drogi asfaltowej Ten "tymszas" chyba coś długo trwa!!!!
Może w końcu ktoś zainteresuje się naprawą ul Kolejowej !!!!Od ponad 70 lat leżą płyty tzw jumby które miały być tymczasowe do położenia drogi asfaltowej Ten "tymszas" chyba coś długo trwa!!!!