UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jaka znowu "wyspa dzieląca" na Mierosławskiego? Na co to komu? Po co sztucznie zwężać jezdnię i zwiększać koszty? Czy łaskawie poszerzą saperów od Mierosławskiego w dół, gdzie 2 większe auta muszą się lusterkami ocierać chcąc się minąć, czy może zrobią znowu za wąska fuszerkę jak na 13 pułku, gdzie na łuku 2 większe auta mają problem żeby się minąć (zwłaszcza przy zalegających zaspach na poboczach/chodniku)?
Wfista z Lidzbarka