UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaka znowu "wyspa dzieląca" na Mierosławskiego? Na co to komu? Po co sztucznie zwężać jezdnię i zwiększać koszty? Czy łaskawie poszerzą saperów od Mierosławskiego w dół, gdzie 2 większe auta muszą się lusterkami ocierać chcąc się minąć, czy może zrobią znowu za wąska fuszerkę jak na 13 pułku, gdzie na łuku 2 większe auta mają problem żeby się minąć (zwłaszcza przy zalegających zaspach na poboczach/chodniku)?

Wfista z Lidzbarka