UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaka znowu "wyspa dzieląca" na Mierosławskiego? Na co to komu? Po co sztucznie zwężać jezdnię i zwiększać koszty? Czy łaskawie poszerzą saperów od Mierosławskiego w dół, gdzie 2 większe auta muszą się lusterkami ocierać chcąc się minąć, czy może zrobią znowu za wąska fuszerkę jak na 13 pułku, gdzie na łuku 2 większe auta mają problem żeby się minąć (zwłaszcza przy zalegających zaspach na poboczach/chodniku)?
Wfista z Lidzbarka