Wybrany wątek opinii

A kiedy chodnik wzdłuż Nowodworskiej ? Czekamy od czasu Gierka. Może neo nowy premier pomoże :⁠-⁠)
(2026.03.11)
Jak PO-ZSL i PZPR będą nadal rządzić w Polsce i Elblągu to nic się nie zmieni. Tylko kolesiostwo i syf widać.
(2026.03.17)
Za rudego wuja - nigdy
(2026.03.17)
Powrót do komentarzy