UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak PO-ZSL i PZPR będą nadal rządzić w Polsce i Elblągu to nic się nie zmieni. Tylko kolesiostwo i syf widać.
Jak PO-ZSL i PZPR będą nadal rządzić w Polsce i Elblągu to nic się nie zmieni. Tylko kolesiostwo i syf widać.