91
10.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brygada uśmiechamy się
Uls (2026.03.10)

info

23  
  14
Pogonić emerytów z urzędów na emerytury to się kilkadziesiąt miejsc zwolni od razu.
zenekspodsklepu (2026.03.10)
W PL jest taki trend: żyje sobie rodzina, robią dzieci, matka wychowuje dzieci ojciec jej pomaga, dorabiając trochę tu trochę tam, na czarno, biorąc 800+, i inne zasiłki (od państwa). Facet twierdzi idę do pracy, znajduje prace, nie ma go w domu pon - pt (trzy zmiany), + sobota. Zarobi 4 - 4,5 tyś. Po miesiącu żona mówi, weź rzuć tą pracę, bo cały czas nie ma Cię w domu, zarabiasz za dużo, zabrali nam zasiłki, obiady w szk. dla dzieci - to wychodzi na to że zarabiasz 500 zł więcej niż to wszystko co nam zabrali, a zarejestrujesz się w urzędzie to będziesz miał ubezpieczenie, i fuchy będziesz sobie nadal robił wtedy kiedy chcesz. I tak o to z jednej strony jest największe bezrobocie, a z drugiej strony pracodawcy nie mogą znaleźć pracowników.
okoniowaty (2026.03.10)
@okoniowaty - Pracujesz za minimum ? Nadejdzie ten czas.
nygus (2026.03.10)
Uśmiechnijcie się brygada! Już za100 dni w sklepach będzie taniej, Polacy w Portfelach będą mięli więcej i w każdym Polskim domu będzie lepiej tak mówił donald. t w2023 roku. A dziś PO 3 latach jego rządów W skpelach niesamowita drożyzna, rachunki wzrosły, cana za pellet wzrosla, ceny paliw wzrosły, ceny mieszkan są tak zaporowe że trzeba by było kraść żeby na mieszkanie czy dom zarobić, Polacy w Portfelach mają o wiele mniej, w Polskich domach coraz gorzej a bezrobocie zbiera swoje żniwa.
Wiertajlot (2026.03.10)
@Wiertajlot - Ty pracy nie szukasz -trolowanie jest twoją płatną pasją prawda wet czy też inny bra
Nielubiekaczek (2026.03.10)
@Wiertajlot - Brygady to chyba za komuny były. towarzysx wspomina stare dobre czasy?
Kefirek Robert (2026.03.10)
Tak, sami. A co, ty sam se san nie poradzisz. Lubisz jak ktoś pracuje na ciebie. Całe prawactwo-cwaniactwo
(2026.03.10)
@Wiertajlot - Ale i tak taniej niż za PIS, ciekawe
(2026.03.10)
@Wiertajlot - Widziałem masło 82% za 1,29 za 200g. Za pis było znacznie tańsze w tym dobrobycie cwaniaków.
(2026.03.10)