UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Wiertajlot - Widziałem masło 82% za 1,29 za 200g. Za pis było znacznie tańsze w tym dobrobycie cwaniaków.
@Wiertajlot - Widziałem masło 82% za 1,29 za 200g. Za pis było znacznie tańsze w tym dobrobycie cwaniaków.