Wybrany wątek opinii

normalne zjawisko przy każdych rządach liberałów, główne hasło - radzcie sobie sami
(2026.03.10)
Tak, sami. A co, ty sam se san nie poradzisz. Lubisz jak ktoś pracuje na ciebie. Całe prawactwo-cwaniactwo
(2026.03.10)
Powrót do komentarzy