Wybrany wątek opinii
normalne zjawisko przy każdych rządach liberałów, główne hasło - radzcie sobie sami
Do moderacji
Odpowiedz
38
27
Tak, sami. A co, ty sam se san nie poradzisz. Lubisz jak ktoś pracuje na ciebie. Całe prawactwo-cwaniactwo
Do moderacji
Odpowiedz
8
1