UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Uśmiechnijcie się brygada! Już za100 dni w sklepach będzie taniej, Polacy w Portfelach będą mięli więcej i w każdym Polskim domu będzie lepiej tak mówił donald. t w2023 roku. A dziś PO 3 latach jego rządów W skpelach niesamowita drożyzna, rachunki wzrosły, cana za pellet wzrosla, ceny paliw wzrosły, ceny mieszkan są tak zaporowe że trzeba by było kraść żeby na mieszkanie czy dom zarobić, Polacy w Portfelach mają o wiele mniej, w Polskich domach coraz gorzej a bezrobocie zbiera swoje żniwa.

Wiertajlot