A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Musimy jak najszybciej wejść do strefy euro. To jest długofalowe rozwiązanie problemu.
ciekawe ilu działaczy z tej KO w tym Marszałków zamierza realnie działać na rzecz Elblaga? To jest wstyd żeby drugie miasto województwa było tak zaniedbywane przez władze samorzadowe. Wszelkie inwestycje ładowane sa w Olsztyn a reszcie spadaja jakies ochłapy. Nawet zarzad województwa nie wie ile wojewodzkich jednostek znajduje sie w Elblągu i okolicach. Liczy sie tylko lans i Olsztyn. Panie naczelny może warto pochylić sie nad tematem, w co inwestuje i ile daje samorząd na Elbląg, gdzie są lokowane nasze podatki?
Ci którzy najbardziej zaszkodzili miastu i nic nie robią są wybrańcami? Zdumiewające. Oni szczaja na suwerena a suweren mówi że to deszcz pada.
@Czy - Komuna to rządzi teraz
dlaczego nie są kasowane obraźliwe slogany kierowane pod adresem opozycji
Protas? Ten to się zjawia w Elblągu na krótko przed wyborami aby złożyć populistyczne obietnice bez pokrycia. Typowy partyjny karierowicz.
A głupki nadal na nich głosują
Protas to jest dobry pan, jak był w urzędzie miasta w Tolkmicku to ofiarował dla biblioteki książkę. Na stronie internetowej gminy była relacja z tego wielkiego wydarzenia
Kolejny erudyta, jeden ora cokolwiek to znaczy, drugi nie wie co to slogan. Tacy to są wyznawcy kaczlabadu, towarzysze tęskniący za minionym systemem, nieco mocno niedokształceni, nierozgarnięci którym nikt nie wmówi, że czarne jest czarne, wszystko powtórzą za swoimi bożkami bez żadnej refleksji.
@Roksana S. - Wiesz co to znaczy "wziąć odpowiedzialność"? To w dużej mierze znaczy ponosić konsekwencje swoich czynów. Szczególnie w przypadku przekroczenia uprawnień lub złamania prawa. A jak jest tymczasem, chyba mie muszę pisać...