68
09.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Matteoo777 - Pis to nie ludzie
Ideologia zła (2026.03.10)
@Ojacie - Zależy jaka masz rodzinę. Bycie księdzem to u was w rodzinie zajęcie z ojca na syna?
Rodzina lepkorękich (2026.03.10)
Ludzie mają dość sklepu, ale wobec braku konkurencji zmuszeni są do korzystania z niego. Ktoś przychodzi i pyta: Panie, dlaczego ta bułka jest taka czerstwa? Bo na drugi sklep w mieście trzeba poczekać do kolejnych wyborów!
donChichot (2026.03.10)

info

5  
  0
pełooo i elblag ma syndrom sztokholmski, kochaja swoich oprawców, hahahahah
nie wszystko co rude to złoto (2026.03.10)

info

12  
  0
Nie mieli konkurentów, bo konkurencja w porę "zrozumiała", że nie warto tracić czasu.
hihi (2026.03.10)

info

5  
  0
Kim Ir Sen i Kim Jong Un nie chwalą się takimi wynikami.
jasiu2 (2026.03.10)

info

5  
  0
Nic nowego.
viki (2026.03.10)

info

2  
  0
Tym się różni od KRLD, że tam nikt by Ci nigdzie nie zamieścił takiego komentarza!!! Poniał?!
dziadek stefek (2026.03.10)
@bra - durny wpis, bo to oczywiście Tuska wina, że jest wojna, że są wyższe ceny
(2026.03.10)
To zdjęcia z ławy oskarżonych? Idą do więzienia? Czy o co chodzi?
(2026.03.10)