A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ludzie mają dość sklepu, ale wobec braku konkurencji zmuszeni są do korzystania z niego. Ktoś przychodzi i pyta: Panie, dlaczego ta bułka jest taka czerstwa? Bo na drugi sklep w mieście trzeba poczekać do kolejnych wyborów!
pełooo i elblag ma syndrom sztokholmski, kochaja swoich oprawców, hahahahah
Nie mieli konkurentów, bo konkurencja w porę "zrozumiała", że nie warto tracić czasu.
Kim Ir Sen i Kim Jong Un nie chwalą się takimi wynikami.
Nic nowego.
Tym się różni od KRLD, że tam nikt by Ci nigdzie nie zamieścił takiego komentarza!!! Poniał?!
@bra - durny wpis, bo to oczywiście Tuska wina, że jest wojna, że są wyższe ceny
To zdjęcia z ławy oskarżonych? Idą do więzienia? Czy o co chodzi?