UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci którzy najbardziej zaszkodzili miastu i nic nie robią są wybrańcami? Zdumiewające. Oni szczaja na suwerena a suweren mówi że to deszcz pada.

Wszoku

Anuluj