UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ci którzy najbardziej zaszkodzili miastu i nic nie robią są wybrańcami? Zdumiewające. Oni szczaja na suwerena a suweren mówi że to deszcz pada.
Wszoku
Ci którzy najbardziej zaszkodzili miastu i nic nie robią są wybrańcami? Zdumiewające. Oni szczaja na suwerena a suweren mówi że to deszcz pada.
Wszoku