UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ciekawe ilu działaczy z tej KO w tym Marszałków zamierza realnie działać na rzecz Elblaga? To jest wstyd żeby drugie miasto województwa było tak zaniedbywane przez władze samorzadowe. Wszelkie inwestycje ładowane sa w Olsztyn a reszcie spadaja jakies ochłapy. Nawet zarzad województwa nie wie ile wojewodzkich jednostek znajduje sie w Elblągu i okolicach. Liczy sie tylko lans i Olsztyn. Panie naczelny może warto pochylić sie nad tematem, w co inwestuje i ile daje samorząd na Elbląg, gdzie są lokowane nasze podatki?

ikio