A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
czy ktoś jest tymi wynikami zaskoczony, ryżaaaa wyciał cała konkurencję... taka to demokracja po niemiecku
boś the bill i to do kwadratu bo po pijaku robiony
Kogo to obchodzi?
A w PiS to co? Tam nawet zakazują wypowiadać się w mediach swoim członkom?
Ha ha, ten dzban ora merytorycznie każdego z po.
Ora to w jakim języku? On orze czerepy wyznawcom.
Ten po lewej orze kogo może
Wszyscy się warci, czyli nic nie warci.
Jarosław Kaczyński nie miał konkurenta w wyborach na prezesa Prawa i Sprawiedliwości ani razu w całej historii sprawowania tej funkcji, którą objął w styczniu 2003 roku. W historii PiS ogólnopolskie wybory władz regionalnych odbyły się tylko dwa razy. Przez większość czasu regionami rządzili pełnomocnicy/komisarze partyjni. Struktura działania PiS jest skopiowana ze struktury PZPR. Sekretarz/Prezes rządzi wybiera i wyznacza. I nikt nie podskoczy. Ostatnio wybrał sobie premiera. Codzienną praktyką są przekazy dnia i wszyscy politycy PiS-u we wszystkich mediach mówią to samo z wyłączonymi mózgami. Zwolennicy PiS-u uważają taką formę działania za demokratyczną formę. To taka sama demokracja jak za czasów PZPR. Nie dziwi mnie to. Uważam, że zwolennicy PiS-u w genach i podświadomości mają komunę. Komuchy co wybory PiS-owi mogą wygrać.
@bra - Czy to Tusk czy Trump zaatakował Iran i wywołał kryzys w zatoce perskiej co spowodowało panikę na giełdach i wzrosty? Dopiero 10 dni tej wojny. Bez paniki i nerwowych ruchów. Państwem nie zarządza się przez strach i głupotę.