51
03.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co za zuch. Bohater, mógł zabić a tylko potrącił. Wielki dobroczyńca.
(2026.03.03)

info

19  
  7
Kiedyś i ty będziesz siedział... może tylko w domu
(2026.03.03)
@tak_mówi_pismo - Jeeeep. Nie przeszło. Zielone światło na przejściu.
Sprintererka85 (2026.03.03)
Tomasz Hajto w lutym 2007 roku w Łodzi śmiertelnie potrącił 74-letnią kobietę na pasach. Były piłkarz prowadził trzeźwy, ale za spowodowanie wypadku został skazany na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 4 lata, grzywnę oraz roczny zakaz prowadzenia pojazdów. Ile przesiedzial w wiezieniu. Okoliczności łagodzące: Sąd wziął pod uwagę m. in. fakt, że były piłkarz był trzeźwy, nie uciekł z miejsca zdarzenia, wcześniej nie był karany oraz wyraził skruchę. Poza wyrokiem w zawieszeniu, Hajto musiał zapłacić 7 tysięcy złotych grzywny oraz otrzymał roczny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zgodnie z wyrokiem sądu, Tomasz Hajto nie spędził ani jednego dnia w więzieniu w związku z tym traginicznym wypadkiem.
(2026.03.03)

info

15  
  0
@tak_mówi_pismo - Masz rozum ? Kobieta szła na zielonym ? Jaką winę jej przypiszesz ? Zielone było zbyt jasne ? Mogła czekać na ciemniejszy odcień zielonego ?
dyzio (2026.03.03)
Też niedługo będziesz tą babą lub dziadem. Lata lecą szybko zanim się obejrzysz będziesz tym dziadem. A ta babą szła prawidłowo widziałem to. A może to ty byś akurat przechodził jak ta "babą" z nosem w komórce i w ciebie bach.
(2026.03.03)

info

21  
  4
@tak_mówi_pismo - Młodzież albo zapatrzona w smartfony albo wbiega pod koła.
Mogło tak być (2026.03.03)
Cham do kwadratu
Spacerowicz (2026.03.03)
Tylko tyle a zabrać na 2 lata prawo jazdy! To kiedy pieszy może przejść bezpiecznie jak nie na zielonym???
JanekMaliniak (2026.03.03)

info

20  
  6
tam mimo światła jak i wszedzie trzeba patrzeć na jezdnię i auta bo jakiś baran się zagapi i cię stuknie a potem płacz, pomimo zielonego zawsze patrze na jezdznie czy nic nie jedzie, za duzo było własnie takich przypadków, czasem keirowca się zagapi albo zacmę złapie to się zdarza i bach, pomimo swiateł nie pchać się z miejsca, ktoszaufał systemowi to ma... a system jak i zasady trzeba...
(2026.03.03)

info

9  
  4