A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zielona fala, zielona fala... dojenie kierowców, dojenie kierowców... itd, itp... piesz może mówić o dużym szczęściu
@tak_mówi_pismo - Czyli jak winna to można śmiało w nią wjechać? Dziękuję za takich kierowców. Mnie uczyli przepisy przepisami ale plus kultura.
albo co z tego ze posprzątają psiarze kupy jak leży masa śmieci butelek i innych rzeczy
A ty mieszkać wśród psich kup?to ok nie ma sensu sprzątać
Wole psie kupy na trawniku od samochodow na trawniku
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości”
Ludzie miejcie szacunek dla starszych osób to pewnie jest kogoś mama babcia i trzeba się cieszyć że w takim wieku wychodzi sobie z domu na spacer do sklepu... Dla osób w takim wieku trzeba się ukłonić przepuścić w kolejce ustąpić miejsca w tramwaju autobusie a zobaczycie jaki będziecie mieć fajny dzień. Szacunek dla drugiej osoby tym bardziej w takim wieku to jest najważniejsze. Dla Pani życzę dużo zdrowia ! I oby większość dożyła takiego wieku i była w stanie sama sobie wyjść z domu na spacer czy gdzie tam potrzebuje.
54-letni kierowca potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych na zielonym świetle 84 latkę
Czyli kierowca miał czerwone światło ?
Takie mandaty, przy tak niskich zarobkach to kpina, wypadki się zdarzają i będą zdarzać, pieszy też powinien patrzeć, bo to w końcu jego życie i zdrowie - kierowca z różnych przyczyn może nie zapanować nad autem, żyjemy w czasach gdzie 30 - 40 latkowie dostają udaru albo zawału, i wtedy wogóle może nie panować nad tym co robi. Dla tego pieszy przechodząc przez pasy powinien mieć kontakt wzrokowy z autami, a często idzie tak by nie patrzeć na auto bo ma pierwszeństwo i nic więcej go nie interesuje. Nie obwiniam Pani - zdrowia życzę, ale taki mandat to przegięcie i wprowadza strach na innych kierowców, i jedzie taki ma zielone światło i panikuje zwalnia przed przejściem do zera.
Znowu gamoń z BMW...