UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko tyle a zabrać na 2 lata prawo jazdy! To kiedy pieszy może przejść bezpiecznie jak nie na zielonym???

JanekMaliniak

Anuluj