Potrącił kobietę na pasach

51
03.03.2026
Potrącił kobietę na pasach
Fot. KMP w Elblągu
54-letni kierowca potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych na zielonym świetle 84-latkę. Do zdarzenia doszło we wtorek ok. godz. 11 na ul. Płk. Dąbka w pobliżu skrzyżowania z ul. Pionierską.

84-latka doznała na szczęście jedynie otarć i potłuczeń. Kierowca - 54-letni mężczyzna – był trzeźwy. Zostanie ukarany mandatem w wysokości 2500 zł i 15 punktami karnymi.

W miejscu zdarzenia na czas pracy policjantów i ratowników medycznych występowały utrudnienia w ruchu.

red. na podst. informacji KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
2500 zł mandat. Bez komentarza....
(2026.03.03)
Za mało?
(2026.03.03)
widziałęm, przechodziłem obok, byłem częscią tego wydarzenia, w końcu; )
(2026.03.03)
W tle sklep Aldi
(2026.03.03)

info

7  
  8
Elegancki mandat, spoko. Gapa niech buli
(2026.03.03)
W domu siedzieć a nie przejścia dla pieszych blokować...
(2026.03.03)
To wszystko wina braku kaciamochy. Jak by kierowca miał kaciamochę to by do tego nie doszło.
sąsiad z góry (2026.03.03)

info

9  
  20
PO zimie na ulicach syf nie z tej ziemi - liście od jesieni nie ruszone.... a w tym urzecie wiejskim śpią i tylko czekają od pierwszego do pierwszego i taka tam ich praca.
(2026.03.03)
W sensie, byłeś tą 84-letnią babą?
proste_pytanie (2026.03.03)
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, komu nie przeszło przez myśl, że starsza Pani wcale nie jest bez winy w tym wydarzeniu.
tak_mówi_pismo (2026.03.03)