UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tam mimo światła jak i wszedzie trzeba patrzeć na jezdnię i auta bo jakiś baran się zagapi i cię stuknie a potem płacz, pomimo zielonego zawsze patrze na jezdznie czy nic nie jedzie, za duzo było własnie takich przypadków, czasem keirowca się zagapi albo zacmę złapie to się zdarza i bach, pomimo swiateł nie pchać się z miejsca, ktoszaufał systemowi to ma... a system jak i zasady trzeba...