UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Też niedługo będziesz tą babą lub dziadem. Lata lecą szybko zanim się obejrzysz będziesz tym dziadem. A ta babą szła prawidłowo widziałem to. A może to ty byś akurat przechodził jak ta "babą" z nosem w komórce i w ciebie bach.